19 100 ₴
Елегантна і проста в експлуатації кам'янка Harvia Vega BC80 забезпечить невелику сімейну парну приємним пором і достатньою кількістю тепла для того, щоб ширяння вийшло комфортним. Ця модель призначена для установки на стіну, для цього в комплекті йде спеціальний міцний кронштейн.
Кам'янка призначена для обігріву сауни об'ємом від 7 до 12 метрів кубічних. Потужність кам'янки 8 кВт. Вага 10кг.
Регулювання (таймер та температура) знаходятся на корпусі печі.
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Основні | |
| Вага | 11 кг |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Виробник | Harvia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 8 |
| Мінімальний обсяг парильні | 7 м3 |
| Місткість каменів | 20 м3 |
| Максимальний обсяг парильні | 12 м3 |