
11 775 ₴
Ця модель електричної печі для саун із пультом керування від надійного європейського виробника займає провідні позиції на сучасному ринку комплектуючих для парилок. Це цілком обґрунтовано, оскільки вона має низку переваг, що забезпечують власникам лазень комфорт і зручність.
Для встановлення такого обладнання досить докласти мінімум зусиль, оскільки немає потреби шукати місце для димоходу. Досить забезпечити вільний доступ до мережі та для профілактики здійснити перевірку електропроводини. Передбачається настінне розміщення печі на кріпильні кронштейни.
Електрична піч проста в керуванні, кожен зможе регулювати роботу пристрою за допомогою дистанційного пульта, що йде в комплекті постачання. Піч обладнана виносним датчиком температури, що забезпечує додатковий комфорт під час використання.
Придбання Bonfire стане ідеальним рішенням для власників парилок площею 5-9 м3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonfire |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Електрика |
| Розташування печі | Підвісне |
| Об'єм парної | 9 куб. м |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 6 |
| Мінімальний обсяг парильні | 5 м3 |
| Місткість каменів | 20 м3 |
| Максимальний обсяг парильні | 9 м3 |