10 225 ₴
8 100 ₴
Електрична піч — це ідеальне рішення для власників лазень і саун, які цінують високу якість і простоту в обслуговуванні. З Bonfire більше не доведеться переживати про те, де облаштувати димохід або як забезпечити нормальну тягу.
Модель має функцію автоматичного налаштування температури за допомогою вибору необхідного режиму на панелі керування, також можливе регулювання подавання води та пари.
Електрична піч встановлюється на стіну парилки на спеціальні кріпильні кронштейни, що йдуть у комплекті. Головна перевага — наявність розетки в доступному місці. Можливе самостійне розміщення вбудованого керування електрокаменкою на бічній або фронтальній стінці печі.
За допомогою електропечі забезпечується швидке нагрівання парною площею від 8 до 14 квадратних метрів.
Bonfire забезпечує безперервний процес нагрівання парилки впродовж трьох годин, що є основною перевагою для прихильників тривалого проведення часу в лазні.
Цей пристрій не тільки практичний і зручний у роботі, він також має стильний корпус, завдяки чому стане прикрасою лазні. Корпус виготовлений із високоякісної пофарбованої сталі, колір чорний.
| Модель | Потужність | Під'єднання | Парильня | Мін. Відстань від камінці, мм | З'єднувальний кабель HO7RN-F (mm2) | |||||
| (кВт) | Об'єм (m3) | хв. висота, мм | бічна та задня стіна | огорожа, якщо 500 мм від підлоги | до стелі | до підлоги | 400V3N 380B 3 фази | 220V1N 220B 1 фаза | ||
| SCA-45NS | 4,5 | 220 | 3--6 | 1900 | 80 | 80 | 1100 | 180 | 5х1,5 | 3х6 |
| SCA-60NS | 6 | 220 | 5--9 | 1900 | 100 | 150 | 1100 | 180 | 5х1,5 | 3х10 |
| SCA-80NB | 8 | 220 | 8--12 | 1900 | 130 | 200 | 1100 | 180 | 5х2,5 | 3х10 |
| SCA-90NB | 9 | 380 | 9--13 | 1900 | 130 | 200 | 1100 | 180 | 5х2,5 | 3х16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonfire |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Електрика |
| Розташування печі | Підвісне |
| Об'єм парної | 13 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Вид | Кам'янка |
| Призначення | Для невеликих саун (6-13м3) |
| Країна бренду реєстрація | Україна |
| Тип монтажу | Підвісні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 9 |
| Мінімальний обсяг парильні | 8 м3 |
| Місткість каменів | 20 м3 |
| Максимальний обсяг парильні | 14 м3 |
| Тип печі | Електричні |