

33 100 ₴
26 480 ₴
Електричні печі Bonfire прості в обслуговуванні, а керувати ними зможе кожен, попередньо ознайомившись з інструкцією. Вони відкривають перед власником величезні можливості. Це практичний механізм, який запускається дистанційно за допомогою пульта. Вони попереджають можливість короткого замикання, мають захист від перегрівання та перепадів напруги. За допомогою цієї моделі печі для сауни можна домогтися рівномірного та швидкого прогрівання приміщення, що особливо важливо, як для власників приватних лазень, так і публічних.
Пічі Bonfire призначені для обслуговування приміщення площею до 38 м3. Для найефективнішої роботи рекомендується завантаження каменів у об'ємі 40-60 кг, їх треба укладати в хаотичному порядку, залишаючи проміжки для циркуляції повітря.
Піч для саун укомплектована декількома нагрівальними елементами високої якості, що в сукупності з регулярним оглядом і профілактикою призведе до тривалого терміну експлуатації без вимушеної заміни певних деталей.
Представлена модель — це ідеальне поєднання ціни та якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonfire |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Електрика |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Об'єм парної | 38 куб. м |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 24 |
| Мінімальний обсяг парильні | 24 м3 |
| Місткість каменів | 60 м3 |
| Максимальний обсяг парильні | 38 м3 |