Продавець Bonfire- найкраща колекція камінів і саун в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
120 відгуків
ТМ "BONFIRE" ОФІЦІЙНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    10:0015:00
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (66) 792-84-65
Консультація по товару
+380 (66) 274-94-68
Відділ оптового продажу
Bonfire- найкраща колекція камінів і саун в Україні
вул.Межигірська 46/24 (Подол), Київ, Україна
ulya@kamin.com.ua+380(66)274 94 68

Чищення каміна

Чищення каміна

 

Якщо Вас зацікавили каміни в Україні і ви вже встигли купити камін і поставити його у себе в домі, то можна сказати, що всі основні клопоти, витрати позаду і Вас чекають тільки приємні враження, адже вже радує Ваш погляд і тішить самолюбство. Ну а що ж буде далі? Потрібно час від часу підкидати дрова і чистити лід золу, але це ще не все.

Камін – це не тільки елемент інтер'єру Вашого будинку і обігрівальний елемент. Адже якщо Ви обзавелися каміном, то повинні знати, що він потребує догляду, як колекція картин чи книг, а це дуже відповідальна та приємне заняття.

Всім прекрасно відомо, що в нашому світі ніщо не виникає з нізвідки і не зникає в нікуди, це правило відноситься до всього. Дрова, вугілля не можуть прогоріти повністю, про це не варто забувати і зола – це не єдине, що залишається поле того, як паливо догорить.

Так як у Вас вже є камін, то ясна річ, що купити топку для каміна Ви теж встигли. Топку також необхідно очищати від залишків золи, для цього можна використовувати спеціальний віник або лопатку, які входять в камінні набори. У більш давні часи, для того, щоб очистити камін, використовували скипидар або харчову соду. Зараз же чудовою альтернативою цьому є розчин, яким миють посуд. А ті частини каміна, які мають гладку поверхню, необхідно протирати губкою, яку попередньо потрібно змочити в розчині. Ті елементи, які мають шорстку поверхню, можна чистити за допомогою щіткою з не дуже жорсткою щетиною. Скляну частину топку можна очищати за допомогою засобу для миття вікон. Всі ці дії необхідно здійснювати після того, як камін охолоне.

Чистку димоходу здійснюють через топковий отвір, який перед цим необхідно закрити товстим поліетиленом. Приклеїти його можна за допомогою липкої стрічки до країв топливника, а в центрі зробити надріз у формі літери «Т». Сам камін обкладають папером (старі газети, шпалери), тому що плівка не може дати повної гарантії, що не станеться потрапляння сажі в приміщення. Тому меблі краще накрити чохлами або чимось іншим. Після того, як всі підготовчі роботи будуть виконані, можна приступити до чищення каміна. І якщо Ви вирішили купити камін в Донецьку ця інформація буде Вам дуже корисна і цікава. Димар потрібно чистити, рухаючись знизу вгору, очищаючи поверхню за допомогою щітки або скребка. Коли ж Ви очистіть всю поверхню, то пройдіться ще раз по всьому димоходу, щоб прибрати всі забруднення. А щоб перевірити, чи добре Ви очистили димохід, можна скористатися дзеркалом.

Чистку димової труби потрібно робити, щоб товщина сажі не було більше 1-3 мм. Якщо ж каміном користуються не часто, то трубу потрібно чистити як мінімум раз на рік. Якщо ж камін розпалюють регулярно, то чистку треба робити щомісяця.

Якщо Ви купили камін в Україні, то повинні знати, що в кутах, на виступах будь-якого каміна осідає велика кількість сажі. А чим сильніше горить камін, тим більше сажі. Також, кількість сажі залежить від виду палива, яке Ви використовуєте.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner