Вогонь — дивне явище природи. Ще з кам'яного віку, людина не могла відвести погляду від яскравих мов полум'я, дарують відчуття тепла і комфорту. Мешканці багатоквартирних будинків позбавлені можливості облаштувати повноцінний камін або піч. Додати в інтер'єр трохи затишку городяни можуть, використовуючи вбудовані і приставні електрокаміни. Ринок рясніє різноманітними пропозиціями устаткування, залишилося лише визначитися з моделлю і місцем для установки.
Популярність вбудованих і приставних вогнищ серед споживачів зростає день від дня. Крім естетичного вигляду, якісного виконання, багатьох приваблює їх доступна ціна. Щоб уникнути невиправданих витрат рекомендуємо розібратися в подробицях пристрою електрокамінів Bonfire.
Кожен з них зовні має два компоненти, звані вогнище і портал. Вогнище — саме він виступає в ролі електричної топки, портал — визначає загальний стиль каміна, він виступає в якості своєрідної рамки.
Вогнище і топка реалізуються як в комплекті, так і окремо. Змінний вогнище, дозволяє поміняти стиль каміна у випадку ремонту. Зазвичай подібні комплектуючі універсальні і не залежать від моделі.
Колір і імітацію полум'я каміна надають світлофільтри зі спеціальними лампами галогенного типу. Вони в свою чергу встановлюються в прихований відсік каміна, будь то вбудований або приставний. Згідно останнім тенденціям електрокаміни Bonfire обладнують парогенератором, що сприяє зволоженню повітря в квартирі або будинку.
Установка приставного або вбудованого вогнища в житловому приміщенні не вимагає отримання додаткових дозволів, що є основною перевагою при виборі обігрівального пристрою. На відміну від справжнього каміна власнику квартири або будинку не потрібно додатково зводити димар і топку. Для підключення достатньо мати вільну розетку і вибрати модель, яка ідеально впишеться в інтер'єр. Відсутність шкідливих викидів в атмосферу дозволяє використовувати електрокаміни Bonfire в будь-яких приміщеннях. В тому числі дитячих і спальних кімнатах. Такий пристрій не вимагає спеціального догляду, крім, періодичної заміни води в парогенераторі і очищення від пилу.
Всі сучасні моделі електрокамінів Bonfire обов'язково мають функцію обігріву. Таким чином вони забезпечують не тільки естетичну роль в інтер'єрі, але і практичну — обігріваючи кімнату. Наявність термостата сприяє контролю температурного режиму в квартирі або будинку.
Електрокаміни класифікують за кількома ознаками.
За місцем розташування. Настінні і підлогові каміни відрізняються виключно за місцем установки: підлогу або стіна. Настінні — найбільш популярні в інтер'єрах сучасних мінімалістичному квартир або будинків. Підлогові — дозволяють обіграти елемент декору додатковими аксесуарами.
За типом установки. Планувати установку вбудованого каміна можливе на стадії будівництва або після нього, тоді потрібна додаткова обшивка гіпсокартоном. Приставний камін можна встановити в будь-який зручний момент, однак він буде займати трохи більше місця.
За формою і розміром вогнища. Існують прямі і кутові моделі, що дозволяє встановлювати електрокаміни Bonfire у малих приміщеннях. Дизайнери в інтер'єрах частіше використовують вогнище стандартного розміру 60*50 см, проте за бажанням клієнта можлива установка широкого вогнища.
На відміну від дров'яні, електричні каміни дають власнику повну свободу дій. Їх можна встановити в будь-якому приміщенні будинку або квартири. Ми звикли, що в більшості кімнат основна точка уваги — телевізор. Це легко можна змінити, встановивши вбудований та приставний електрокамін Bonfire на кухні, у вітальні, спальні або навіть у ванній кімнаті будинку або квартири. Додаткове джерело тепла буде також приковувати погляди оточуючих. На вогонь можна дивитися вічно. Він розслабляє, дає почуття захищеності, тепла і комфорту.
Встановлюючи камін, ви отримуєте улюблене місце відпочинку.